Read more »

"/> Android'e Flash Player Nasıl Yüklenir - Guzyeli.com

Android’e Flash Player Nasıl Yüklenir

androidf

Android ile Android’ Flash Player arasındaki anlaşmanın bozulması sonrası, artık Android cihazların Flash içerikli görüntüleri kullanmasının mümkün olmadığı söylenmişti. Ancak yapacağımız basit bir yükleme sayesinde bu problemi çözebiliyoruz. Nasıl mı, o zaman Android’e Flash Player nasıl yüklenir kısaca anlatalım.

Android’e Flas Player yükleme işlemi için, öncelikle tablet veya telefonumuzun “Ayarlar” bölümünü açarak buradan “Güvenlik” sekmesini açalım. Şimdi burada yer alan “Bilinmeyen Kaynaklar” bölümünü aktif hale getirerek devam edelim.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra tekrar ayarlar sekmesinden uygulamalar bölümüne girelim. Şimdi yapmamız gereken şey burada daha önce Adobe Flash Player’ın yüklenmediğinden emin olmak. Eğer daha önceden yüklenmişse, bunu kaldırmalıyız. Şimdi Android İçin Flash Uygulamasını cihazımıza indirebiliriz. İndirdiğimiz dosyayı Dosya Yöneticisinin Download ya da Downloads klasöründe bulabiliriz. Şimdi indirdiğimiz “flash-player-android-tamindir.apk” üzerine tıklayarak,  kurulum dosyasını çalıştırabiliriz. Buradaki yükle butonuna basarak devam edelim ve yükleme bitene kadar bekleyelim. Sonra bitti bölümüne basarak sayfadan çıkabiliriz. Bu işlemleri yaptıktan sonra Android’e Flash Player yükleme işlemimiz bitmiş olacaktır. Artık rahatlıkla android cihazlarımızda flaş içerikli görüntüleri kullanabiliriz.

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : ,

Yorum Yapın

E-posta adresinizi yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

*