Read more »

"/> Doğa tatil otelleri - Guzyeli.com

Doğa tatil otelleri

dogat

DOĞA TATİL OTELLERİ

 

Günlük yaşantının getirdiği stres, yorgunluk gibi negatif enerjiler birikerek üzerimizde büyük bir yük oluşturur. Bu yükten kurtulabilmek için çeşitli arayışlar içine gireriz. Yaşadığımız hayatın koşuşturmacasına ufak bir mola vererek tatile çıkmak ise şüphesiz ulaşılabilecek en cazip ve en rahatlatıcı yoldur. Tatile çıkmak için yazı bekleyenlerden iseniz, sizlere sıra dışı bir tatil önerimiz var!

Tatile çıkma kararı aldığınızda önünüzde birçok seçenek olduğunu göreceksiniz. Alışılmış tatil programlarının yerine doğa ile baş başa bir tatil yapabilirsiniz. Doğal ortamlarda hizmet veren tatil otellerinde geçirdiğiniz her gün size terapi ve mutluluk kaynağı olarak geri dönecektir.

Hem isteğinize hem de kesenize uygun olanını bulmak, yapacağınız tatil tercihinin sizin pişmanlığa sürüklememesini sağlar. Hayalinizdeki muhteşem tatil deneyimini yaşayabileceğiniz doğru adresi bulmanız sizi tatmin edeceği için dönüş yolunda hayal kırıklığına asla yer olmayacaktır.

Doğa tatil otelleri, gitmek istediğiniz bölgelere göre sizlere birçok fırsat sunmaktadır. Ormanın içinde bulunan butik otelleri, eşsiz manzarasıyla sizi büyüleyen görkemli otelleri tercih edebilirsiniz. Seçiminizi yaparken değerlendireceğiniz birçok kıstas olabilir.

Örneğin ormanın içindeki butik tarz oteller size bir ev sıcaklığı yaşatmakla beraber konforlu bir tatil geçirme olanağı da sunar. Ormanda dilediğiniz zaman yürüyüş yapabileceğiniz bu otellerde yemeklerin lezzeti tatilinize ayrı bir hava katacaktır. Ülkemizde bu tarz otellerin sayısı da gün geçtikçe artmakta olduğundan, fiyatları oldukça cazip gelecektir. Özellikle Karadeniz’de bu tarz bir tatile çıkmak ruhunuzu yenileyecektir.

Göl ve deniz manzaralı oteller sizlere ayrı bir güzellik sunar. Göl kıyısında dolaşmak, kuş seslerini dinlemek insanı rahatlatır ve doğal ortamın bir parçası olduğunuzu hissedersiniz.

Özellikle denize kıyısı olmayan bir şehirde yaşıyorsanız, bu eşsiz manzaralı tatil fırsatını kaçırmamanızı öneririz. Havanın yüzmek için uygun olduğu bir mevsimde tatil yapacaksanız, yüzme havuzlarının yerine denizde veya izin veriliyorsa gölde yüzmenin keyfini çıkarın.

Yayla veya ovalarda da doğal ortamla iç içe oteller bulunmaktadır. Bu otellerde genellikle yöresel yemekler sunulur. Yeni yöresel lezzetlerle tanışmak isteyenler için bu tarz otellerde tatil yapmak harika bir fırsattır.

Doğal güzelliklerin ev sahipliği yaptığı oteller, sizleri doğayla iç içe bir tatil deneyimi kazanmanız için bekliyor. Her keseye uygun bu otellerde tatil yapmak, mavinin ve yeşilin bin bir tonu ile buluşmak için tatilinizi daha fazla ertelemeyin.

Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :

Yorum Yapın

E-posta adresinizi yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

*