Evde Çalışarak Yapılacak İşler

evisleri
İşsiz, çocuğu olduğu  için çalışamayan bayanlar, ev hanımları, emekliler, ya da çalışıyor olup da ek kazanca ihtiyacı olanlar evde kendi hobileri ve el becerilerine uygun ürünler yapıp satmak veya bir katalog üzerinden satış yaparak ek gelir elde etmektir.Evde bu işleri yaparak para kazanabiliriz.

Örgü örülür, doğal sabun, dekoratif sabun yapılabilir. Evde giyim eşyalarının süslenmesi, onların temizlenmesi, ütülenmesi, düğmelerinin dikilmesi gibi isler yapılabilir. Takı  yapabilir. Dikişten anlayanlar dikiş dikebilir ya da tamiratını yapabilir; nevresim  yastık çeyiz eşyası giyim eşyası dikebilir. Evde boncuk isi yapılabilir.

Bazı firmaların promosyon ürünlerini yapabiliriz. Mandal, düğün kartı, bebek ve nikâh şekeri yapabiliriz. Eve boncuk isi verenlerden boncuk isi alabiliriz. Reçel tarhana gibi organik ürünler yapabiliriz. Ya da bazı firmaların sermayesiz katalog üzerinden ürünlerini tanıtıp satabiliriz. İnternetten anket doldurabilir, makale, köşe yazısı yazabiliriz.
  Evde yaptığımız işte nasıl başarılı olabiliriz?
Yapabileceğimiz o kadar çok is var ki saymaya sayfalar yetmez. Önemli olan yaptığımız iste istikrarlı davranmak, zorluklarla mücadele etmek, pes etmeden ısrarla çok çalışmaktır. Çünkü basta kendimizi kanıtlamak ve tanıtmak epey bir zamanımızı alabilir.

Bu isleri evlere ek is olarak veren firmalar var bunları internetten arama motoruna ek is olarak yazarsak birçok seçenek karsımıza çıkar oradaki iletişim bilgileriyle onlara ulaşıp bu isleri yapabiliriz. Çevremizdeki insanlara yaptığımız isleri gösterebiliriz. Katalogdan satış yapabiliriz yada blok oluşturarak ürünlerimizi bir çok kişiye tanıtabiliriz.
Yaptığımız işi sürekli araştırma yaparak kendimizi geliştirerek ve özgün bir şekilde yaparsak bu isleri yapan birçok kişi arasından sıyrılıp çıkarız. Çok daha başarılı oluruz. Bu işleri yapıp iyi para kazanan kişilerinde hikâyelerini dinlemek onların hangi yollardan geçtiğini öğrenmekte bizi başarıya ulaştırır. Asıl olan bu isin pazarı; yaptığımız işi nerelerde kimlere satıp nasıl para kazanacağımızdır. Bunları iyi araştırıp nasıl bir yol üzerinden gideceğimizi bilirsek gerisi çorap söküğü gibi gelir.

Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , ,

Yorum Yapın

E-posta adresinizi yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

*