Read more »

"/> İzmir sohbet - Guzyeli.com

İzmir Chat

İzmir Sohbet Burada
İnternetin hayatımızın büyük bir parçası olmaya başlaması süreç olarak çok geriye dayansa da, böylesine yoğun olarak kullanılan bir iletişim aracı olması aslında son on yıla dayanıyor daha çok. İş yaşamının çoktan ayrılmaz bir parçası olan internetin anlık bile olmaması tüm işleri kitleyebiliyor. İnternet iş yaşamı haricinde de, günlük yaşamımızda kişisel iletişim ve eğlencemizin de büyük bir parçası haline gelmiş durumda çoktan. Sabah kalkar kalkmaz ilk baktığımız şey de internet oluyor artık. İnternet aracılığıyla sosyal medyada arkadaşımız olan veya olmayan pek çok insanla konuşuyor, sevdiğimiz sevmediğimiz şeyleri paylaşıyor, internetteki iletişim programları sayesinde arkadaşlarımızla sesli ve görüntülü konuşabiliyor, internet üzerinden ücret ödemeksizin müzik dinleyebiliyor, film izleyebiliyor, dizilerimizi takip edebiliyor ve oyun oynayabiliyoruz.
İnternet ayrıca bize bilgi depolama, bilgisayar donanımlarımızı yükseltebilmek için yeni programlar indirebilme gibi pek çok olanak da tanımakta. Tüm bunlar dışında günlük hayatın gerekliliklerinden kaçmak istediğimiz anlar da olabiliyor elbette. Tüm bu anlarda tanımadığımız bir kişiyle de konuşma ihtiyacı hissedebiliyoruz kimi zamanlarda. Tanımadığımız, daha önce hiç konuşmadığımız bir insana bir şeyler anlatmak insanları daha çok rahatlatabiliyor. Böyle zamanlarda karşımızdaki insanın anlattıklarımıza çok daha objektif yaklaşabileceklerini düşünüyoruz çünkü.
Bunun için de pek çok sohbet odaları ve sohbet siteleri bulunmakta. Bu sohbet sitelerine istediğiniz rumuzla kaydolarak giriyor ve sohbet odasına başka rumuzlarla girmiş kişilerle konuşabiliyor ve tanışabiliyorsunuz. Tanıştığınız kişiyle kafanızın ve düşüncelerinizin uyuştuğunu hissederseniz arkadaşlığınızı devam da ettirebilirsiniz üstelik. Böylece belki de Türkiye’nin bambaşka bir köşesinden yakın bir arkadaş bile edinebilirsiniz. Bunun için sitelerde şehirlere özgü örneğin; İzmir sohbet gibi başlıklarda sohbet odaları da açılmakta. İzmirli ve aynı şehirden arkadaş edinmek istiyorsanız İzmir chat odasına girerek konuşabilirsiniz.

Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , ,

Yorum Yapın

E-posta adresinizi yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

*